Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lusterko z androidem kamerą i gps

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lusterko z androidem kamerą i gps

    Błąd parking aid zniknął. Jak przyjdzie adapter i będą jeszcze problemy zgłoszę się tu.
    Moja Czerwona menda:
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=60507

  • #2
    Lusterko z androidem kamerą i gps

    Witam jakiś czas temu zamontowałem lusterko z czujnikami przód tył i byłem zadowolony z efektu. teraz postanowiłem pójść dalej znalazłem producenta który oferuje lusterka wsteczne z monitorem które jest jednocześnie rejestratorem jazdy dzieki kamerze umieszczonej z przodu. daje też możliwość podłączenia kamery wstecznej, dzieki karcie sd można używać go jako nawigacji a wisienką na tym torcie jest wifi i system android dzięki któremu mamy dostęp do wszelkich aplikacji. Ciekaw jestem waszych opinii o tym produkcie może ktoś już to ma a może znajdą się chętni na zamówienie czegoś takiego. mam kontakt do gościa ale trzeba zamówić minimum 10 szt
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      fajny gadżet, jaka cena?...tak pytam z ciekawości.

      Komentarz


      • #4
        no tak nie napisałem ceny ) na pewno poniżej 200$ a powyżej 150$ z wysyłką reszta zalezy od ilości zamówień wg mnie nie jest to jakaś wygórowana cena, kupowac wszystkie urzązenia osobno wyjdzie duzo drożej jakość tego myslę nie jest zła producent daje gwarancję 3 lata znalazłem coś podobnego chyba jest to ich starszy produkt

        Komentarz


        • #5
          Wygląda fajnie, aczkolwiek zdarza się, że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do...
          Znalazłem podobne na yt:

          sporo funkcji, fajnie, że jest tam też BT np - sam będę chciał sobie załatwić jakiś zestaw BT, a do tego lusterko, kamerki, ewentualna nawigacja, fajne, tylko czy nie za dużo tam napakowane tego? Jedyne czego bym się obawiał, że to made in china pokroju tabletów za ~200zł które się wieszają i chodzą jakby chciały a nie mogły - a potem bawienie się z producentem w ewentualne gwarancje, nie wiem czy gra jest warta świeczki, aczkolwiek lubię takie rozwiązania i sam jestem raczej gadżeciażem Masz jakieś namiary na firmę? lub nr produktu? Coby opinie poszperać?

          Komentarz


          • #6
            Fajny gadżet ale Wydaje mi się ze będzie to marnej jakości
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
            przedstawiam smerfetke

            Komentarz


            • #7
              podstawowa różnica to taka że większość jest tylko nakładami na lusterka już zamontowane to co ja znalazlem to całe lusterko które się wymienia w pasujący uchwyt firma istnieje juz jakis czas i ma killkanaście modeli oczywiście BT też ma. Na yt negatywnych opinii nie znalazłem jak do tej pory. Germid-Professional manufacturers and the OEM supplier of car GPS Rearview Mirror Monitor

              Komentarz


              • #8
                Znalazlem cos takiego z firmy Media-Tech cena okolo 200zl. Opinie jak zwykle podzielone

                Komentarz


                • #9
                  no jest ,,coś takiego" coś co ma 1 z 5 funkcji i tak naprawdę jest tylko rejestratorem (nie widzę tam opcji kamery cofania czy gps) z pytaniem po co wyswietlanym w lusterku. plusem jest ten BT, ja zainteresowałem się takim bajerkiem z uwagi na kamerę cofania i gps uważam że to są najprzydatniejsze funkcje. no i jest to tylko nakładka na lusterko, której ja jestem anty poprzednio miałem czujnik cofania w lusterku właśnie jako nakładka i jedynym minusem był własnie system montażu kilka razy mi to spadało być może tu jest to lepiej mocowane, ale jaka by nie byla nakładka nie wygląda za dobrze
                  Bardziej już to Link jest czymś takim z tym że cena inna

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X